محتوایی که همیشه در خانهٔ ذهن خوانندگان می‌ماند

خلق داستان‌های جاودانه با ما. سفری به دنیایی از واژه‌ها، احساسات و ایده‌ها‌! از آغاز تا انتها، هر جمله، هر پاراگراف و هر صفحه، شما را در خود جذب خواهد کرد.

انواع محتوای سئو شده

محتوای خبری

محتوا سازی برای ارتقاء روابط عمومی و ایجاد برند، تا برندتان به آغوش رسانه‌ها بیفتد.

محتوای بلاگ

با استفاده از اصول سئو و رسانه‌ای که بازنمایی کسب‌وکارتان است، به دنبال تسخیر رتبه‌های برتر گوگل هستیم.

محتوای رپورتاژ آگهی

تولید محتوا با رعایت اصول بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو و استفاده از سبکی جذاب و متناسب با رسانه‌ها، با هدف بهبود سئوی خارجی و جذب توجه مخاطبان به سوی کسب‌وکار شما تخصص ماست.

محتوای توضیح محصول

تهیه محتوا به منظور ارتقاء شناخت مخاطبان نسبت به محصولات و خدمات شما، از طریق تبیین جوانب مختلف آن‌ها، به منظور تسهیل در فهم و درک عمقی، و در نتیجه ایجاد افزایش در فروش و بهبود بهینه‌سازی صفحات محصولات.

وبیدا انتخاب ایده‌آلی برای سفارش تولید محتوا است، چون:

کنترل کیفیت دو‌مرحله‌ای رایگان

هر محتوایی که در وبیدا نوشته می‌شود، در دو مرحله کنترل کیفیت شده تا محتوای باکیفیتی در نهایت تحویل مشتری داده شود.

طبق لحن رسانه و برند شما

لحن محتوای نهایی که به شما تحویل داده می‌شود، کاملا مطابق محل انتشار آن (بلاگ، رسانه و...) خواهد بود و تمام اصول نگارشی در آن رعایت شده است.

تحویل فوری

از لحظه‌ قبول سفارش تولید محتوای متنی شما توسط نویسنده وبیدا؛ فارغ از موضوع و تعداد کلمات آن، در ۳۶ الی ۷۲ ساعت به شما تحویل داده خواهد شد.

ضمانت بازگشت وجه

اگر طبق زمان‌بندی معین‌شده محتوا به شما تحویل داده نشود یا از لحاظ کیفیت مطابق با شیوه‌نامه وبیدا نباشد، کل وجه پرداختی بازگردانده خواهد شد.

سوالات متداول

شما می‌توانید انواع خدمات تولید محتوای خود را مانند رپورتاژنویسی، محصول‌نویسی و تولید محتوای پست بلاگ (مقاله‌نویسی) به وبیدا بسپارید. نویسنده‌های ما قبل از شروع نگارش محتوا ابتدا سایت و بلاگ شما را با دقت تمام بررسی می‌کنند تا لحن محتوای نهایی مطابق با محل انتشار محتوا (بلاگ، رسانه و…) باشد.

امکان نگارش محتوا به زبان‌های فارسی و انگلیسی وجود دارد.

متخصصین محتوا در وبیدا برای تمامی حوزه‌ها تولید محتوا می‌کنند از جمله:

 • فروشگاهی
 • گردشگری
 • ورزشی
 • علمی و آموزشی
 • سرگرمی و هنر
 • سبک زندگی و مد
 • ارز دیجیتال
 • تکنولوژی
 • عمران و معماری
 • مالی و بانکی
 • پزشکی، بهداشت و سلامت

در وبیدا، ما با نویسندگان مجرب و خلاق همکاری می‌کنیم تا محتوای شما را به شکلی جذاب و حرفه‌ای ایجاد کنیم. با وبیدا مطمئن باشید که محتوایتان به بهترین شکل ممکن تولید خواهد شد.

محتوای نگارش‌شده توسط وبیدا بر اساس نیاز مشتریان و اطلاعات دریافت شده از آن‌ها تولید می‌شود. این محتواها بر اساس اصول سئو (مطابق با آخرین به‌روزرسانی‌های گوگل مرتبط با محتوا برای کسب بهترین نتیجه)، قوانین نگارشی (تمامی اصول و قواعد دستور زبان فارسی رعایت می‌شود) نگارش می‌شوند. تمامی محتواهای تولیدشده با استفاده از نرم‌افزارهایی که کپی بودن متن را بررسی می‌کنند تست‌شده و سپس توسط افراد متخصص و تیم کنترل کیفیت بازنگری شده تا ایرادات آن به شکل کامل برطرف شود و قبل از تحویل محتوا، اصلاحات لازم انجام پذیرد.

بعد از انتخاب پلن محتوای موردنیاز خود و پرداخت آن، می‌توانید تمام جزئیات (شامل موضوع، عنوان اصلی مطلب، زیرتیترها، کلمات کلیدی و انکرتکست‌ها) سفارش تولید محتوای خود را در قالبی که از پیش تعیین‌شده وارد کنید و توضیحات لازم خود را وارد کنید تا نویسنده با اطلاعات بیشتری بتواند مطلب شما را نگارش کند. در هنگام پرکردن اطلاعات، حتما به نیازهای مخاطبان هدف خود و رسانه‌ای که قرار است محتوا را در آن منتشر کنید، توجه داشته باشید تا محتوایی که در نهایت به دست شما می‌رسد، بتواند بهترین نتیجه ممکن را رقم بزند.

پس از دریافت فایل محتوا، می‌توانید درخواست ویرایش و بازبینی خود را از طریق تماس با ما  ثبت کنید تا مورد بررسی قرار گیرد. تا زمانی که شما از کیفیت محتوای دریافتی رضایت داشته باشید، امکان ویرایش و بازبینی مجدد وجود دارد.

بعد از پرداخت هزینه و ثبت سفارش تولید محتوا، می‌توانید مشخص کنید که محتوا به صورت ترجمه یا تالیف نوشته شود. اگر منبع خاصی مدنظر شما بود، می‌توانید برای نویسنده تعیین کنید تا از همان منابع برای تولید محتوا استفاده کند. در غیر این صورت نویسنده با مطالعه منابع مختلف برای نوشتن محتوا به صورت ترجمه یا تالیف استفاده می‌کند.

پیمایش به بالا